Přejít na obsah

Luma vs Runway: srovnání

Tarify Luma a Runway pro zemi Česko vedle sebe, s měsíční cenou včetně DPH z oficiálních ceníků.

  • 7 tarifů ve srovnání
  • Ceníky ověřeny 4. 11. 2026
  • Žádnou stranu neoznačujeme za lepší: tabulka ukazuje čísla, volba záleží na tom, co potřebujete.

Zúžit seznam

Zobrazí se jen ty, které umí všechno, co vyberete.

Zrušit filtry

Tarify Luma vs Runway (0)

Seřazeno podle měsíční ceny z oficiálního ceníku; tarify zdarma jsou na konci.

Zdroj a ověření cen

Cena každého tarifu je měsíční částka s DPH z oficiálního ceníku; karta na něj odkazuje.

Přejít na Luma

Přejít na Runway

Některé z těchto služeb nám mohou zaplatit provizi, když si předplatné objednáte přes náš odkaz. Pořadí to nikdy nemění: srovnáváme tarify a ukazujeme, kde je levněji.

Zvoleným filtrům neodpovídá žádný tarif. Zrušte některý z filtrů.

Porovnání vybraných tarifů

Parametry vybraných tarifů v jedné tabulce podle oficiálního ceníku. Výběr je uložený v adrese stránky.

Tarif
RunwayRunway ProPokročilá
LumaLuma ProPokročilá
Cena611 Kč měsíčně při roční platbě1 635 Kč měsíčně při roční platbě
Za rok7 326 Kč ročně (611 Kč měsíčně při roční platbě)19 624 Kč ročně (1 635 Kč měsíčně při roční platbě)
Co obsahujeVše ze Standard · 1 Brand Kit, 1 vlastní klon hlasu · Dokupování kreditů · Runway MCP · Úložiště 100 GB40 000 kreditů měsíčně · 4× víc používání s Luma Agents · Vše z Plus
LimityMax. 5 projektůceník neuvádí
DPHDPH neuvedenoDPH neuvedeno
Akcebez akcebez akce
Cena v aplikacijinou cenu neuvádíjinou cenu neuvádí
Zdroj a ověřeníZdroj: runway.com, ověřeno 4. 11. 2026Zdroj: lumalabs.ai, ověřeno 4. 11. 2026
Oficiální ceníkrunway.comlumalabs.ai

Otázky k srovnání Luma vs Runway

Kolik stojí Luma a Runway?

Luma od 654 Kč (Plus) a Runway od 327 Kč (Standard). Měsíční ceny s DPH z oficiálních ceníků, ověřeno 4. 11. 2026.

Mají Luma a Runway bezplatný tarif?

Luma v ceníku bezplatný tarif nemá. Runway má bezplatný tarif (Free).

Jaký je cenový rozdíl mezi tarify stejné úrovně?

Úroveň Základní: Luma Plus 654 Kč a Runway Standard 327 Kč; rozdíl 327 Kč měsíčně. Úroveň Pokročilá: Luma Pro 1 962 Kč a Runway Pro 763 Kč; rozdíl 1 199 Kč měsíčně. Úroveň Nejvyšší: Luma Ultra 6 541 Kč a Runway Max 2 071 Kč; rozdíl 4 470 Kč měsíčně.

Odkud čísla pocházejí?

Z oficiálních ceníků Luma a Runway. Kde ceník uvádí ceny bez DPH, přičítáme DPH země kupujícího; cizí měny převádíme kurzem ze dne 6. 11. 2026.

Tarify vedle sebe

Nejlevnější tarif každé strany, který si může koupit kdokoli, v každé úrovni, kterou nabízejí obě strany; měsíčně s DPH.

Tarify vedle sebeLumaRunway
Nejlevnější placený tarifLuma Plus 654 KčRunway Standard 327 Kč
Úroveň ZákladníLuma Plus 654 KčRunway Standard 327 Kč
Úroveň PokročiláLuma Pro 1 962 KčRunway Pro 763 Kč
Úroveň NejvyššíLuma Ultra 6 541 KčRunway Max 2 071 Kč
Placené tarify33
Bezplatný tarifneFree
Ceník ověřen4. 11. 20264. 11. 2026
  • Nejlevnější placený tarif Luma pro každého: Plus za 654 Kč měsíčně.
  • Nejlevnější placený tarif Runway pro každého: Standard za 327 Kč měsíčně.
  • Luma v ceníku bezplatný tarif nemá.
  • Runway má bezplatný tarif (Free).
  • Úroveň Základní: Luma Plus 654 Kč a Runway Standard 327 Kč; rozdíl 327 Kč měsíčně.
  • Úroveň Pokročilá: Luma Pro 1 962 Kč a Runway Pro 763 Kč; rozdíl 1 199 Kč měsíčně.
  • Úroveň Nejvyšší: Luma Ultra 6 541 Kč a Runway Max 2 071 Kč; rozdíl 4 470 Kč měsíčně.

Podrobnosti:LumaRunway

Další srovnání:Kling vs LumaHiggsfield vs LumaLuma vs PikaKling vs Higgsfield vs LumaKling vs RunwayHiggsfield vs RunwayPika vs Runway

Rádce:Jak vybrat AI předplatnéAI předplatné, nebo API: v čem je rozdílKolik stojí Canva Pro v roce 2026 a kdy je lepší Adobe Express